| Crisis a întrebat:

O voce nu prea stralucita poate fi lucrata la lectiile de canto astfel incat sa sune frumos? [zic in timp]
Orice om poate sa cante daca ia lectii si exerseaza sau trebuie sa ai voce buna din totdeauna? thinking

1 răspuns:
| Barbiie a răspuns:

Buna. o voce [ nu prea buna ], poate fii corectata la canto,sa sune mai frumos.
insa, trebuie sa ai talent nativ happy nu orice om e capabil sa cante!
doar cei pe care Dumnezeu i`a inzestrat cu darul asta, care este o arta happy