| rap4us a întrebat:

Eu si cu un prieten, am inceput o trupa de rap. Suntem la inceput si cea mai mare problema a noastra in momentul de fata sunt istrumentalele pieselor. Ne trebuie o persoana care sa ne produca negative. Daca se pricepe cineva, sa imi dea mesaj sau sa lase aici un raspuns cu date de contact. Multumim!

2 răspunsuri:
| GoodDay9 a răspuns:

Salut!
cauta pe youtube instrumentale rap gata facute de altii,si le poti downloada,si trageti versurile,simplu nu? Asa fac multi artisti si de pe afara,cand sunt in criza/nu au un buget mare sa caute un bun producator,si trag voci peste anumite melodii ale unor artisti cunoscuti(instrumentale),si fac un album gen'mixtape',intelegi tu? Dar nu te grabi,trebuie sa aveti niste texte foarte inteligente, ascultati-va pe voi mai intai, daca va place cum va suna vocea, si piesele, de abia atunci...

| rap4us explică (pentru GoodDay9):

Stiam si eu de metoda asta si cred ca asa o sa facem.