| userul7200 a întrebat:

Salut,exista ceva program cu care scrii niste vers-uri si dupa le canta calculator-ul dupa cum il setezi tu?

6 răspunsuri:
| FlooPp a răspuns:

Da exista un astfel de profgram(mai bine zis un joculet) unde tu scrii iar calculatorul canta.Intri pe Google si scrii ''Vorbeste ce scriu'' si o sa iti apara.

| userul7200 explică (pentru FlooPp):

Un link, ceva? Pentru ca nu gasesc.

| FlooPp a răspuns (pentru userul7200):

Http://www.redfile.ro/balabolka-program-care-citeste-vorbeste-ce-scrii.html
Sub descriere este optiunea Download. Fundita?

| userul7200 explică (pentru FlooPp):

Daca merge iti dau fundita.

| userul7200 explică (pentru FlooPp):

Din pacate nu merge...dar totusi iti dau fundita pentru ca ai incercat.

| FlooPp a răspuns (pentru userul7200):

Nu...Funda se da raspunsului castigator, de vreme ce eu nu te-am ajutat nu trebuie sa imi dai funda.big grin