| Ciufulici a întrebat:

Exista vreun program care sa faca ceva in calculator fara ca eu sa fiu pe el?

2 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Team viewer dar patrunderea unui alt om se face doar cu acordul tau

| Acaikus a răspuns:

Pai exista dar asta de care stiu eu este ca un fel d acord unanim deoarece esti si u d acord ca sati intra o pers p pc dar altele gen hack asa sa intre cand vrea exista dar nu stiu eu care sunt big grin a da si acel program care sunteti amandoi d acord sa intrati se numeste teamviwerwinking