| MattteoAbz1111 a întrebat:

Salut, ieri am facut rost de un cod de Apple music pentru 4 luni, prima oara mi-a arătat ca abonamentul ma tine pana pe 15.12, iar acum o jumatate de ora am primit mail de la Apple ca am abonamentul pana pe 15.09.
Imi poate explica cineva daca am abonamentul pana pe 15.12 sau nu?
A mai fost cineva in situatia asta?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai mai incercat Apple music anterior? Codul, probabil luat te pe istyle ca iei au ceva promite, ofera 4 luni doar daca esti utilizator nou de Apple music.

| MattteoAbz1111 explică (pentru Wr3nch):

Nu am mai folosit Apple music anterior, asta este prima data când îl încerc, si da l-am luat de la Istyle