| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate explica cineva,care a mai incercat, tehnica sarutului frantuzesc..si cum a fost prima oara cand au facut asta?

Răspuns Câştigător
| eu1234512345 a răspuns:

A fost acum o sapt si in timp ce ne sarutam el a intredeschis buzele incet si a scos limba ff putin, apoi l-am urmat si limbile noastre s-au atins. Urmatoarea data a fost ff simplu, deci bafta happy!

14 răspunsuri:
| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

happy Eu am incercat dar am cam facut treaba singur, dar stiu sa-ti explic, te apropii de partener, ii saruti buza inferioara, si superioara repetat, sa aveti buzele umede dar nu pline de saliva happy continuati asa iar la un momendat intredeschizi gura, si ii laughing bagi usor usor limba in gura, dar nu pe gat laughing rolling on the floor si el trebuie sa-ti raspunda atingadu-va limbile reciproc dar usor si sa le miscati incet de tot, iar la un momendat le trageti inapoi, dar in timpu` asta va miscati un pic capul si chestiile happy nu stati stane de piatra happy si cam asa e happy

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Dar practica conteaza sa stii big grin Deci... laughing

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Buna

Ehh, am ajuns sa povestesc ceva. Ei bine primul meu sarut a fost la 13 ani si a fost neplacut stii de ce? DA. A fost unul frantuzesc si pe cuvantul meu ca am spus ca nu o sa mai ma sarut cu nimeni niciodata laughing da, da o sa razi cand o sa citesti asta dar e ok laughing bafta happy

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ):

Normal ca nu ti-a placut, adica nu stiu poate chiar nu-ti place, dar poate nici nu stiai sau stiati sa il practicati cum trebuie :p

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

El stia, eu nu stiam.

| boylivgume a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Si cum de baietilor le place sarutul asta si fetelor nu? laughing)))))))))

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ):

Pai vezi asta e chestia tongue Cand stiti amandoi e alta, ca nu se face de unu singur, ca daca doar el foloseste limba laughing nu cred ca e asa frumos ca ti-o cauta pe-a ta si, poate aluneca a lui pe gat laughing)) si faceti schimb de 1 L saliva laughing glumesc dar d`aia dar ai incercat si cand ati stiut amandoi?

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Eu nu il placeam pe baiatul respectiv pur si simplu s-a intamplat. Pff, ce moment...

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru boylivgume):

laughing Esti sigura ca fetelor nu? Te inseli stai linistita dar sunt si fete carora nu le place li se pare scarbos dar sunt N fete care adora sarutu` asta mai mult decat restul` saruturilor si, alte chestii sarutu pe gat laughing sau etc big grin

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ):

Aaaa laughing Mda smecher baiatu` daca ti-a scos un sarut mai ales ca a fost french laughing Like! Un mare like pentru el laughing E ceva mai ales ca nu-l placeai, si nu se face asa rapid ala french zic eu laughing dar poate merge si repede dar nu iese happy

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

laughing Shhh, gataaa tacii ca ma facii inca sa regret ziua aiaaa.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ):

rolling on the floor laughing Eaah se mai intampla nu-i asa?! laughing

| boylivgume a răspuns:

Vaii morrrrr laughing))