| dhgrufgyrjk a întrebat:

Salut! Imi dati si mie ceva site-uri de unde sa pot gasi cele mai noi poze a le lui Justin Bieber?
Dau funda pentru acele imagini pe care nu le-am mai vazut pana acum!

Răspuns Câştigător

KGS, ce ai cu fata aceasta?
Las-o in pace. daca ei ii place de Justin Bieber, bravo eiwinking
Cum tie iti place de Guta si Salam.nu mai comentezwinking
si. nu te mai chinui sa scrii cu diacritice.
cei cu minte scurta din nastere, raman neschimbatiwinking
Ptr tine, fetita, cauta pe google, twitter, facebookhappy:*
te pup:*

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Fa'ti cont pe facebook si cauta'l. o sa gasesti multe conturi ce au alte poze.

| Minks a răspuns:

Altă spălată pe creier.

| Minks a răspuns:

@ Violette : Opaaa... te-ai simtit jignita ca am facut-o spalata pe creier? Esti la fel ca ea presupun. Si daca ascult Salam si Guta care e problema atata timp cat nu deranjez pe nimeni?
Minte mai scurta ca a ta chiar nu pot avea, chiar daca o am scurta, cum zici tu. Numai din nickul tau se deduce ca esti o pitipoanca de 2 lei care o arde pe TPU fiindca n-are o viata reala. Iti dau un sfat, mai cresti un pic si apoi ia-te de mine, pana atunci ramai cu spalatii tai pe creier.

| M.madallina a răspuns:

Last.fm,gasesti peste 300 de poze...