| mynameismada a întrebat:

Salut Lume! big grin Mai nou sunt fana K-pop si as vrea si eu niste
melodii cu trupele:B2st, SS501, Shinee, Big-Bang, BTOB, MBLAQ, B1A4, Super Jr., A-Pink, Hyuna, F(x), Miss-A.Ce alte trupe bune imi mai recomandati?happy

Răspuns Câştigător
| мαria a răspuns:

B2ST-Beautiful Night,Midnight Sun,Fiction,It's not me,On rainy days,take care or my girlfriend,bad girl,shock,freeze,the fact,you,soom,mystery, beautiful, virus, rainbow, back to you.

SS501-let me be the one,love ya,love like this,never again,U R man,fighter,everything,coward,find,deja vu,kokoro.

Shinee- a eu,ak shout out,better,clue,in my room,jojo,love pain,love should go on,note,sherlock,replay,romantic,romeo and juliette,love still goes on,the name i loved,the reason,your name,honesty, obsession, electric heart,
wowowow, stranger, dazzling girl,

b1a4- baby good night,beautiful target,my love,only one,remember,o.k,baby i'm sorry,only learned the bad things,tried to walk.

super junior -it's you,monster,sorry sorry,oops ft f(x),why i like you,reset,opera,sexy free and single,don't don,marry u,disco drive,angela,bonamana,mr simple,white christmas,storm,bittersweet,gulliver,from u.

a-pink- my my,all for you,it girl,hush,love day,i don't know,skinny baby

hyuna-bubble pop,troublemaker,ice cream,change,don't hurt,golden lady

f(x)-mersi boogie,electric shock,la cha ta,chocolate love,chu,nu abo,pinocchio,hot summer,gangsta boy,dangerous,so into you,my style

miss a-touch,goodbye baby,bad girl good girl,love alone,i don't need a man,lips,help me,mr johnny.

big bang - blue,bad boy,monster,fantastic baby,foolish love,forever with you,remember,make love,lie,lalala,tell me goodbye,beautiful hangover,what is right,stupid liar,tonight,love song,lollipop,haru haru,this love,sunset glow,remember,love dust,ain't no fun,hands up,somebody to love,cafe

btob-insane,father,imagine,insane,wow,irresistible lips,monday to sunday.

mblaq-cry,stay,mona lisa,y,this is war,rust, oh yeah, wish you hadn't, one better day, i don't know

Poti sa mai asculti:
e.via
2ne1
sunny hill
brown eyed girls
spica
wonder girls
girls' generation
lee hi
4minute
block b
b.a.p
exo
cine blue
ft island
w&whale
2am
2pm
after school
ailee
aziatix
boa
lee hyori
brave girls
chi chi
chocolat
clazziquai project
cross gene
nu'est
davichi
t-ara
kara
dalmatian
infinite
iu
jj project
jewerly
jay parca
jyj
tvxq
aoa
december
10cm
evol
g.na
girl's day
Orange caramel
rania
rimi
secret
tasty
u-kiss
untouchable
verbal jint
m.i.b
mad soul child
nine muses
epik high
se7en
shinhwa
sistar
supernova
teen pop
x-5

Sper ca te-am ajutat!

| mynameismada explică (pentru мαria):

Waaaaa :X merciiiii! :X

3 răspunsuri:
| hayley95 a răspuns:

FT ISLAND - DON'T LOVE
NS Yoon Ji & Verbal Jint - What do you know
Tablo- Tomorrow
BANG YONG GUK- I Remember
Song Ji-Eun(송지은 of Secret)_ Going Crazy(미친거니)(Feat. Bang Yong-Gook)
Song Ji Eun-Take Care Of Us
Because I miss You - Jung Yong Hwa
Jang Geun Suk - Good bye
Jonghyun - So Goodbye
CN Blue - I'll Forget You
Tiffany - Because It's you
infinite-paradise