| vladsoare a întrebat:

M-a rugat tata, care e mai in varsta, sa ii caut niste melodii de petrecere, populara... Habar n-am! Spuneti-mi nume de artisti, albume daca stiti voi big grin

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Suzana Toader, Varu' Sandel, Nemuritorii, Alex de la Orastie, Lorena, Ghita Muntean...

| NotoriousG a răspuns:

Si tata m-a rugat la fellaughing... spune-i ca nu ti merge netullaughing

| NotoriousG a răspuns:

Daca iei melodiile o sa le puna in fiecare zi si o sa dea la maxim.

| vladsoare explică (pentru NotoriousG):

Asculta in masina laughing In casa la home cinema eu fac "legea"

| NotoriousG a răspuns (pentru vladsoare):

Aa atunci e perfectlaughing... vezi sa nu bage melodiile cand te duce la scoala

| iamyours95 a răspuns:

Nicu paleru, emilia ghinescu, zinaida julea s.a.m.d. ii cauti pe astia pe youtube si o sa gasesti mai multi la sugestii in dreapta.