| GicaSpatanu a întrebat:

Salut ma gandesc sa cumpar un amplificator HARLEY BENTON CG-15 pentru studiu acasa la chitara, am gasit foarte ieftin si as dori sa stiu daca se merita. O sa il folosesc cu o chitara electrica squier clasic vibe 50 si o pedala boss me 25.

1 răspuns:
| freemind154 a răspuns:

Nu iti lua harley benton! eu as accepta asa ceva doar daca mi s-ar oferi gratis, nu face prostia asta! boss me 25 e o pedala decenta dar o sa sune groaznic pe un harley benton...degeaba ai input bun daca ai un output jenant