| Sonnora a întrebat:

mi-am luat de curand o placa audio pentru ca cea de pe placa de baza nu mai merge. si acum am pus'o unde trebuie si bag CD si instalez driverul si nu mere:( pls ajutor. placa se num asa " 5.1 Channel Sound Card", am luat si eu una la vrajeala pentru c nu ma pricep la astea. Uite aici o imagine http://www.ngisystem.com/images/products/wctr-888-0151.j pg
si mai vreau sa sp ceva ca acolo unde am pus-o a mai ramas putin loc, pe banda unde am pus'o, Am sa va dau si o imagine cu placa de baza ajutor va rog FUNDAAAAAA

1 răspuns:
| Sp33dyt a răspuns:

Probabil nu e bun driverul. nu e problema daca a ramas loc pe pci. incearca sa cauti driverul pe ma-config.com