| narciosromantiber a întrebat:

Salut.Astazi mi-am cumparat o placa audio Gembird 5.1 (Suround Sound Card) am pus-o intr-un slot PCI liber de pe placa de baza... dar nu mi-o recunoaste..si cand incerc sa-i instalez driverul ma roaga sa o conectez..desi..ea este deja conectata. Trebuie sa modific din setari?
Multumesc anticipat.

PS:uitati o poza cu Device Managerul meu: http://postimg.org/image/9tfwe3shj/

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Scoate-o din slot, sufla slotul si placa si reconecteaz-o, apoi cauta din nou!

| narciosromantiber explică (pentru aditimus):

-_- mda. a mers..si m-am chinuit cu driverul o multime :0

1 răspuns: