| Sonnora a întrebat:

Salut, am reinstalat windoswul de curand si nu imi mai citeste placa audio, eu am alata nu cea de pe placa de baza. am incercat sa instalez driverul de pe disc insa windows 7 nu citeste acel driver e doar de XP. data trecuta am facut ceva in "Device Maneger" si imi mergea dar data asta nu mai apare placa mea in lista din device manager AJuTOR

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra aici: http://www.ma-config.com/en
Dai: "Start the detection"
O sa-ti ceara sa sa instalezi un programel. Dupa ce-l downloadezi il instalezi si dai iarsi "Start the detection"si dupa ce termina intri in "My drivers". Acolo vei gasi tot ce trebuie sa instalezi ulterior si cele mai noi.