| Loricica2 a întrebat:

o sa pun o intrebare mai idioata putintel...dar chiar sunt curioasa daca Deliric1 are iubitalaughing...nu am gasit nicaieri ceva de viata lui privata.

7 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Dacă nu găseşti nimic de viaţa lui privată, cu atât mai bine. Nu e ca majoritatea. Meh, oricum Deliric e bun. big grin

| Loricica2 explică (pentru aliceinchains):

Da...am observat ca e cam diferit...nici despre DOC sau VD nu se gaseste nimiclaughing si da.e hot tare Delilaughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

De ce, esti geloasa?

| Loricica2 explică (pentru BeyondTheDarkSun):

De ce sa fiu geloasa?
Geezusss...doar am intrebatlaughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Loricica2):

Glumeam.

| Victorftw a răspuns:

Maybe yet, maybe not. De ce, te intereseaza? big grin Din moment ce e cunoscut cred ca cunoaste/este cunoscut de destule fete/femei.

| Loricica2 explică:

Intrebam pur si simplu. Multumesc de raspunsuri.