| Meheツ a întrebat:

Ofer servcii textier + linie melodica pentru manele, muzica populara si etno.
ma puteti contacta pe mesaj privat.
Tariful este negociabil. Detin studio profesional de inregistrari in Bucuresti.
Multumesc.

4 răspunsuri:
| Dobrin_Nelu_1963 a răspuns:

Va salut pentru o pisa de muzica populara bine ritmata din Ardeal, ce pret aveti? dar pentru linia melodica, multumesc

| Dobrin_Nelu_1963 a răspuns (pentru Dobrin_Nelu_1963):

Nicnel2009@yahoo.com multumesc

| Dobrin_Nelu_1963 a răspuns:

Va salut pentru o pisa de muzica populara bine ritmata (ciobanie, etc) din Ardeal, ce pret aveti? dar pentru linia melodica, multumesc

| Ionita_Viorel-Vasile_1980 a răspuns:

Salut, sunt interesat de text si linie melodică, muzică populara