| SwitchBot a întrebat:

Salut! Off topic, dar sper sa ma ajutați. Va las niște versuri, pentru ca nu pot găsi nici cum piesa. Este vorba despre ceva hip hop, mi se pare ca e destul de recentă...un an cred. "Cine?
Cine are grija de tine?
Cine?
Cine viata ta o știe?
Cine? Sensul vieții l cunoaște
Cine?"
Destul de apropiat am încercat... daca știți cumva, sau dacă aveți idee cum sa găsesc, help pls?

3 răspunsuri:
| CostinAlamariu a răspuns:

100% nu e asta dar mi-ai amintit de o melodie blană: https://youtu.be/-9zIZUD41NU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e cumva Pepe cu melodia "Cine, cine?"?

| dullcat a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu.Am reascultat din nostalgie si nu am auzit versurile de mai sus. laughing