| sammyr a întrebat:

Pun intrebarea doar pentru cunoscatorii de BEATBOX! Vreau tutoriale daca se poate cum sa invat dubstep. Incerc sa fac dar ma cam jeneaza pe corzi straight face. Poate nu fac sunetun de unde trebuie. Sper sa ma ajutati. Peace

Răspuns Câştigător
| Dolwee a răspuns:

Am un prieten care si el a avut aceeasi problema. Este ceva normal, pana te obisnuiesti este cam ciudat :) dar trebuie sa exersezi mult. Un tutorial in care iti explica cum sa faci sunetele,, roar'' etc etc :D (nu stiu daca am spus bine) http://www.youtube.com/watch?v=ZTe-dm6OnpA sper sa te ajute, si mai cauti acolo :)

1 răspuns: