| xXShadowHunterXx a întrebat:

Ruby si Alex Velea sunt frate si sora? O.o

Răspuns Câştigător
| Adelina004 a răspuns:

Nu frate nu sunt, ei doar au lucrat impreuna dar nu nu sunt frati, toti zic asta dar e doar o barfa, am cautat eu pe net si m-am interesat si nu nu sunt frati. fundita?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Nu frate nu sunt, ei doar au lucrat impreuna dar nu nu sunt frati, toti zic asta dar e doar o barfa, am cautat eu pe net si m-am interesat si nu nu sunt frati

| xXShadowHunterXx explică (pentru IoNyShimotukushichi):

Ai copiat Raspunsu de la AdelinaCiobanu laughing)))))))))))))

| IoNyShimotukushichi a răspuns (pentru xXShadowHunterXx):

Si bravo mia ma ce te bagi tu ca boul.

| M4a1D3aD a răspuns (pentru IoNyShimotukushichi):

straight face Se vede ca copil de peste 8 ani nu sesti la ce te oftici repede