| Dariuspeerta a întrebat:

Stie cineva cum se numeste melodia in care apare un barbat imbracat intr-o haina de blana mai galbena, avand parul dat in sus cu suvite blonde. Meloadia din cate stiu eu incepe cand el se da jos dintr-o masina si incepe sa danseze. Mai canta in ea si un raper negru. Imi place foarte mult melodia, dar nu mai stiu cum i zice. Dau Funda raspunsului corect!

Răspuns Câştigător
| breezy a răspuns:

Macklemore-Thrift shop

| Dariuspeerta explică (pentru breezy):

Asta e, am gasit-o intre timp pe Youtube, dar multumesc foarte mult pentru raspunsbig grin

1 răspuns: