| andrew517 a întrebat:

Saluthappy! Stie cineva de unde pot cumpara postere cu trupe ROCK? am mare nevoie!winking happy

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

Www.bestial.ro
Aveau şi postere din câte îmi amintesc eu.

10 răspunsuri:
| miyavi7 a răspuns:

Am ceva postere rock. daca imi dai o adresa de mail pot trimite imagini cu posterele pe care le am.nu ai nimic de pierdut. japonia7@yahoo.com

| PostereOnline a răspuns:

Am eu cateva postere rock, insa sunt din Romania, doar cel cu Lordi este din Elvetia : http://posterereviste.blogspot.ro/ sau add postereonline

| AlexxxBoss69 a răspuns:

Rocu e najpa. doar satanisti asculta asa ceva

| Gorath a răspuns (pentru AlexxxBoss69):

Du-te înapoi pe unde ai ieşit,retardule.Şi înainte să îţi dai cu părerea despre ceva,documentează-te despre satanism si rock,că altfel eşti hater nejustificat, fără argumente, şi toţi o să sară în capul tău.

| iRaul a răspuns (pentru Gorath):

Ce sa sari pe capu lui, tipu nu e normal. laughing) Uita-te la raspunsuriile date de el. laughing Daca face chestiile astea intentionat, jur ca il platesc sa vorbeasca pe Mess cu prietenii mei. laughing

| Hater a răspuns (pentru AlexxxBoss69):

Tigan coclit si prost ce esti.Te bagi in seama cand ti-e foame sau cum? Vezi-ti in gatu matii de salamu tau!

| DeneRicky a răspuns (pentru AlexxxBoss69):

Du-te dracu de **** tu cum esti manelist prost si bun de nimic, ca sa stii noi nu suntem satanisti, asa ca gura mica, se vedeca esti manelist si nu ai numic in capu ala sec.Mai comenteza tu ceva despre Rock ca ai sa vezi tu, fraier **** bun de nimic.

| AlexxxBoss69 a răspuns:

Sunt bogat si nu sunt satanist. idiot e mata ta.

| andrew517 explică (pentru AlexxxBoss69):

Auzi? In loc sa iti bati joc de altii ai putea si tu sa inveti sa scrii!