| XatomisX a întrebat:

Un site de unde pot cumpara postere? merci dau funda prostere cu trupe rock daca se poate

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In www.myposter.ro le faci la comanda, alt site nu stiu dar poti cauta in google si inca ceva, credeam ca vrei postere cu femei. Dar sa fi sanatos si cu cele rock daca le pui pe pereti ca asa stii vorba aia (camera nu e goala). Vei fi urmasul meu numai ca eu pun femei nu cantareti.

| shtephie a răspuns:

Am postere cu Tokio Hotel! Sunt din Bucuresti.

| PostereOnline a răspuns:

Buna! Daca mai este valabil anuntul, mai am eu cateva postere cu trupe rock : http://posterereviste.blogspot.ro/