| Matei_Alexandru_1995 a întrebat:

Sunt incepator in domeniul audio, cel putin in cel mai performant, ca pana acum aveam boxe de PC. Acum vreau sa imi cumpar monitoarele stereo https://www.partysound.ro/monitor-activ-studio-omnitroni c-pme4-p-20584.html si mixerul https://www.emag.ro/......DM18GBBBM/ Sunt compatibile? daca da, cum? multumiri aniticipate :)

Răspuns Câştigător
| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Ia ceva mai cunoscut. de exemplu M-Audio BX5 D2. Mixerul e ok si compatibil. DAR cu ce cablu o sa conectezi calculatorul la mixer?

| Matei_Alexandru_1995 explică (pentru Stavi_Alex_1987):

Jack la rca rosu si rca alb?

| Matei_Alexandru_1995 explică (pentru Matei_Alexandru_1995):

O sa raman, sincer la acestea, deoarece am buget mic. oricum eu nu fac muzica, dar o ascult, mult. xD
Acestea sunt potrivite pentru outdoor party? suntem o casa de pretentiosi la audio. big grin
mersi

| Stavi_Alex_1987 a răspuns (pentru Matei_Alexandru_1995):

Pai la 10wati cat scoate sistemul..nu stiu ce'ai putea face afara. Oricum, e ok incat sa nu deranjezi vecinii. Succes!