| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la liceu, si la colegi, la prieteni, in familie..etc, aud numai MANELE SI RAPP ...Este adevarat ca in Romania genurile muzicale la putere sunt Rapp si Manele?

Răspuns Câştigător
| SirBenDover a răspuns:

In Romania se cam asculta manele la greu dar nimeni nu te va omori daca nu iti place Rapp sau manele! Tu poti asculta ce vrei

5 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nici tu nu asculți ceva mai presus de manele.Rapul este bun, dacă tu asculți numai porcării overrated "yeah", cum spui tu, asta nu înseamnă că știi ce înseamnă muzica rap.

| dracu14 a răspuns:

Inca nu s-a inventat genul asta rapp

| Disharmony a răspuns:

Deci dacă prietenii şi colegii tăi ascultă numai manele şi rap, atunci e clar că întreaga Românie ascultă doar manele şi rap. Logic, aşa-i?

| DeKoniec a răspuns (pentru Disharmony):

Pentru mine nu prea... Colegii si prietenii mei au pana in 22 de ani ...si ma gandesc eu asa..putin..ca in tara asta micuta mai exista si oameni peste 30> care nu asculta doar offf offf(manea) sau yeah yeah yeah(rapp)

| ellaells a răspuns:

Fiecare asculta ce vrea nu? Daca nu iti plac manelele si rapp-ul nu te obliga nimeni sa asculti dar nu poti sa impui cuiva ce sa asculte doar pentru ca tie nu iti plac anumite genuri...