| COSTINCRAU a întrebat:

Știți programe de făcut beat-uri rap/trap și în același timp sa fac o melodie cu vocea mea? Eu am Fost studio dar nu știu cum să dau la microfon sa îmi înregistrez vocea. Știți voi alt program. Sau poate să mă învățați să folosesc Florin studio?

4 răspunsuri:
| COSTINCRAU explică:

Fl studio*

| flash2002 a răspuns:

De unde esti?

| COSTINCRAU explică (pentru flash2002):

Slatina Olt...

| Groza_Andres_1995 a răspuns:

Pentru a inregistra vocea trebuie sa folosesti alt program.Eu iti recomand Audacity. Este un program complex de inregistrare si editare audio.Ai diferite efecte care poti sa le aplici la voce iar de asemenea dupa ce ai terminat de editat poti scoate fisierul sub orice format.Preferabil ar fi mp3. Poti sa scrii pe Google Audacity,