| Ruki a întrebat:

Salutare. As avea o intrebare pentru cei care stiu despre ce vorbesc. As avea nevoie de un program de inregistrat cat mai clar si mai usor de folosit si de unul care sa scoata vocile din melodii, daca se poate. Ce doresc sa fac? Pai... as vrea sa-mi inregistrez vocea mea si sa le folosesc pe fundalurile altor melodii. Din cate stiu nu e ilegal atat timp cat nu le postez ci le tin privat sau le arat prietenilor din PC-ul meu. Cam ce programe si setari mi-ar trebui? Am Windows 7 si microfon (logic) daca influenteaza asta cu ceva. Va multumesc. Dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Emanuel12301 a răspuns:

Buna nu stiu sigur ce crezi dar tiam recomanda virtual dj eu il folosesc mult cred ca are si aplicatie de care ai tu nevoie.

1 răspuns:
| Ruki explică:

Multumesc pentru ajutor