| Andrei741 a întrebat:

Acum ceva timp am achizitionat un sistem de boxe pentru calculator : Logitech z 906. Totul e ok,se aude bine...dar singura problema este ca nu are buton sa reglez basu mai tare sau mai incet. Am descarcat tot felul de programe pentru amplificare bas dar imi amplifica basul si in boxe, eu vreau doar in subufer...ce program imi recomandati? Sau ce as putea sa fac?

1 răspuns:
| I0nuT55 a răspuns:

Pai ce ai luat tu e home cinema, pune-l pe tv, dupa intra in setari si de acolo poti marii decibelii la fiecare boxa, inclusiv la subwoofer, de obicei subwoofer- ul e setat la 0 db, si poti sa-l dai pana la +6 db happy