| alexalex_4797 a întrebat:

De curand mi-am achizitionat un sistem 2.1 creative t3100.Sateliti se aud ok, basul e ok. dat la boxa din subwoofer nu prea se aude, adica se aude farte putin cand este la maxim? Care credeti ca ar putea fi problema?
Si de unde din calculator ii pot face modificari privind bass si inalte?

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Sunetul se aude doar din sateliti daca la asta te referi.Subwooferul este doar pentru bas.

1 răspuns:
| AgentuSmiT a răspuns:

Sistemu creative t3100 are un buton in spatele subwoofer pentru a mari sau misora basu