| 1234567890123 a întrebat:

am auzit o melodie la radio si nu stiu cum se numeste, nu stiu foarte bine engleza, dar melodia era ceva de genu : what's are free, sau fee, this... melodia este ritmata si cred ca este noua, si evident este in engleza, va rog sa ma ajutati,

5 răspunsuri:
| Cata240 a răspuns:

Incearca major lazer, get free si daca nu e asta, mai zi-mi un vers din ea.

| LarisutzaMicutza a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=2vjPBrBU-TM
In timp ce cautam si eu aceeasi melodie am dat peste intrebarea ta si am incercat sa gasesc aici rezolvarea la misterul meu, dar nici tie nu ti s-a raspuns, apoi m-am dus pe youtube si am dat la Jason Derulo - Wiggle pentru ca este o melodie noua/recenta si m-am gandit ca poate o gasesc si pe asta ce o cautam amndoua... si uite ca am dat pe ea si... Tadaaam! :))
Sper ca te-am ajutat :D

| LarisutzaMicutza a răspuns (pentru LarisutzaMicutza):

Scuze... am gresit persoana laughing))))))))))))))))))

| 1234567890123 explică (pentru LarisutzaMicutza):

Am vazut, intre timp am gasit melodia, se numeste watch out for this

| 1234567890123 explică:

Nu este aceasta, si nu mai stiu alt vers, dar melodia era cantata de un baiat