| iamodin a întrebat:

Salut TPU, am nevoie de un raspuns la aceasta intrebare legata de cariera mea in muzica.

De ceva vreme, ma gandesc sa ma las de muzica, dar inca mai am speranta ca o sa reusesc, chiar daca canalul meu de Youtube creste extrem de greu, adica am impresia ca este mort.

Intrebarea mea este daca stie cineva, cum as putea sa imi promovez muzica, in afara de Instagram. Oriunde altundeva, am cont de distrokid, melodiile mele sunt puse pe multe platforme, dar nu stiu cum as putea sa ma promovez, ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"dar nu stiu cum as putea sa ma promovez"

chiar și aici ai putea-o face... veștile bune circulă repede

| FaneFane6564 a răspuns:

De cat timp postezi?