| GABRIELDANIEL345 a întrebat:

SALUT,TPU am o intrebare credeti ca industria muzicala este controlata de illuminati si ca artistii internationali sunt doar niste marionete sau illuminati nu exista sau ca asa se spune sau sunt coincidente?

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=D6UeLg-ASks

Tind, intr-adevar, sa cred ca sunt controlati de cineva.

| DomnuQMustata a răspuns:

Illuminati nu este ceva paranormal. Este o adociație secretă din U.S.A care conține cât mai mulți bogătani. Vedetele nu au legătură cu asta, Illuminati nu are de aface cu probleme cum ar fi stăpânirea lumii, secarea vedetelor etc. Sunt o companie secretă de bogătanj, atât. Mai sunt şi alte Societăți Secrete mult mai misterioase, de ex: Anonymus, Grupul Bilderbers, Ku Kluyx Clan etc.