| GABRIELDANIEL345 a întrebat:

SALUT,TPU vedetele au legatura cu illuminati din industria muzicala si ce vor illuminati

2 răspunsuri:
| Dragosdoar a răspuns:

Nu stiu daca e vreo legatura intre iluminati si vedete dar stiu ca de multe ori cu muzica se prosteste multa lume deci un rau este in asta

| GamerulUnicat a răspuns:

Pai nu au chiar legutura cu illuminati. Cam asa e: Oamenii cand devin cunoscuti, devin rai si uita de cei care i-au ridicat, de prieteni si de familie. Illuminati este de fapt Diavolul care ia diferite forme pentru a te speria. El vrea sa sperie oamenii ca sa ii aduca pe calea cea rea si pentru ca el se hraneste cu frica. Diavolul chiar exista, din pacate. Lui ii plac pradele usoare, oamenii in care poate intra cu usurinta si sa ii controleze sa omoare oameni etc... Daca nu ma crezi, poti intreba un preot sau te poti consulta cu Biblia. Sper ca ti-am fost de ajutor, fundita?