| DanY3L2002 a întrebat:

am o intrebare, de cateva saptamani m-am apucat sa cant la orga, si cautam eu pe internet partituri si majoritatea melodiilor, dau un exemplu, All of me, la pian ritmul e intr-un fel, iar cantand cu vocea e altfel si nu reusesc sa cant si la pian si din voce, pentru ca sunt ritmuri diferite, cum as putea sa reusesc?
Cine ma ajuta primul, primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

happy pateam si eu la fel. Inregistreaza'te cantand doar la pian, apoi reda inregistrarea si canta peste ea. O sa-ti dai seama cand intri tu cu vocea si cand intra pianul. Inveti ascultandu'te happy Succes!

1 răspuns: