| roxanamariaa a întrebat:

Hei TPU happy
Toti prietenii care ma aud cantand imi spun ca, cant bine happy
Cum as putea sa imi lucrez vocea pentru a fii mai buna? Poate o sa reusesc sa fac ceva pe viitor. Fara ore de canto daca se poate, momentan big grin

4 răspunsuri:
| Quanah a răspuns:

Exersează zilnic şi încearcă câte ceva nou în fiecare săptămână/lună. Nu mă prea pricep, dar mulţi au reuşit exersând şi depăşindu-şi limitele.

| secessumaeternum a răspuns:

Spun ca ai voce doar ca sa nu te mai auda cantand

| DarkChocolate94 a răspuns:

biblioteca-prafuita.blogspot.ro/2011/02/jocuri-de-dictie-voce-canto-colectie.html Este foarte bun. Un fel de canto acasa. Sper sa te descurci happy