| wizopo2 a întrebat:

Am o problema cu boxele. Le-am conectat la calculator sa ascult muzica si cand colo doar o boxa se auzea, cealalta nu. Nu se auzea de la cea cu care reglez volumul si culmea, il puteam regla chiar daca nu se auzea muzica. Dupa am conectat boxele la telefon si aici alta surpriza, boxa care inainte nu mergea acum merge, iar cea care mergea acum nu mai merge. Cum pot sa le fac sa mearga ambele?

1 răspuns:
| Anonymus314 a răspuns:

Verifica mufa sa nu fie deteriorata si sa nu fie vreun fir rupt...