| omienouăsutenouăzecişişase a întrebat:

Am o problema cu sunetul la calculator.Am boxele in monitor(lateral) care sunt la maxim, volumul din bara de unde il pot regla este la maxim si merge foarte incet sunetul cand ascult muzica sau daca este pe ceva joc etc. Inainte mergea mai tare dar acum, de abia se aude. Din ce cauza poate sa fie si unde as mai putea sa intru (in afara de cele doua mentionate mai sus) sau vad daca este si acolo pe maxim?straight face
Va multumesc. Fundahappy

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Vezi daca mufa e pusa bine la spate

1 răspuns:
| ExpoLOGO a răspuns:

Incearca sa faci dublu-click pe difuzorul de langa ceas si vezi acolo... banuiesc ca folosesti windows, de obicei gasesti acolo un canal pe care trebuie sa il dai la maxim.

sper ca am ajutatwinking

succes!