| TpuNr1 a întrebat:

Ajutor va rog, am o problema cu boxa cu Bluetooth pentru telefon. Am cumparat-o acum cateva zile si mergea, se auzea foarte bine si tare happy, iar azi, cand sa ascult la ea am dat muzica la maxim si din boxa si din telefon, la un moment dat a scazut volumul, desi eu nu am facut nimic si nu stiu ce sa fac cu ea ca am uitat sa fac factura de garantie si nu ma pot duce sa o schimb. Ma gandeam ca face asa pentru ca nu e incarcata deoarece am folosit o ceva zilele astea, dar habar n-am...

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Salam ala strica boxele... eu i-as trimite factura

| TpuNr1 explică (pentru cristimihailov):

Acel moment cand n-ai ce sa faci si nici nu stii sa raspunzi laughing

| cristimihailov a răspuns (pentru TpuNr1):

Mda... asa se intampla cand solutia nu iti place. E ok.