| anonim_4396 a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy J3 2016.
Doresc sa da dau loop la melodiile din telefon, dar nu merge. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| veraa1234 a răspuns:

Intra in aplicatia de muzica. Alege o melodie la intamplare. Ti se va deschide melodia singura. Si vei vedea o casuta cu 2 sageti una intr-o parte si cealalta in sens opus. Apas odata pe casuta aia. Si asa ti se amesteca melodiile (efectul "loop" )
Si uite un pont : daca vrei sa asculti aceeasi melodiie fara sa ii dai tu play de fiecare data, apasa pe casuta aia de 2 ori, astfel ti se va repeta melodia curenta la nesfarsit. Daca vrei sa dezactivezi looping-ul si repetarea melodiei curente apasa de 3 ori pe casuta respectiva,
Sper ca te-am ajutat.
Bafta!

| Davidovski a răspuns (pentru veraa1234):

Mersi! Te mai intreb ceva iar apoi iti sau funda. Daca de exemplu dau loop, si sunt melodii care nu imi plac, cum fac sa nu le mai ascult (fara a le sterge)

| veraa1234 a răspuns (pentru Davidovski):

Fa-ti o lista de redare. Apesi pe o melodie lung si iti apare sterge; partajeaza adauga la lista de redare
Apesi pe "Adauga la lista de redare" ii dai creare una noua si adaugi toate melodiile tale preferate acolo si asta e. Scuze de intarziere am avut probleme cu laptop-ul