| Blade5 a întrebat:

as dori sa stiu cum pot afla melodia dintr-un videoclip de pe youtube.Am gasit acest video amuzand si a-mi place melodia si as vrea sa stiu cum se numeste https://www.youtube.com/watch?v=wZv6d1vif4w
Dau funda multumesc.

Răspuns Câştigător
| Afãrinツ a răspuns:

Am cautat-o. Nu exista pentru ca cei de la Larva au creeat-o. Nu este publicata.

| Blade5 explică (pentru Afãrinツ):

Ok mersi de raspuns

| Afãrinツ a răspuns (pentru Blade5):

N-ai pentru ce. Poate o va publica intr-o zi. Sa continui sa o cauti, ok?
Apropo. Instaleaza-ti Shazam pe telefon. Eu aia am folosit ca sa gasesc melodia si nu mi-a mers. Daca e, incearca si tu o data la doua saptamani. Nu se stie niciodata

| Blade5 explică (pentru Afãrinツ):

Ok mersi inca odata