| GAW a întrebat:

Salut, TPU azi mi-am cumparat o boxa eboda the beat 200. Am asteptat vreo 2 saptamani sa.mi ajunga, am bagat.o la incarcat si dupa vreo 3 ore am scos incarcatorul si i.am dat drumul, a stat aprinsa doar 5 secunde si sa stins.Cred ca e de la baterie dar ce sa fac?
Va rog ajutați-ma!

Răspuns Câştigător
| Morosan_Flavi_2001 a răspuns:

De obicei, produsele de la Eboda sunt foarte proaste.
Am cumparat si eu o tableta, si la mine la fel, am pus-o la incarcat, dupa 12 ore de stat la incarcat a pornit.
Daca nu se rezolva nici asa, suna la ei la firma, si spune-le ca ai probleme, ca doara ai garantie... O trimiti inapoi la ei, si iti dau alta in schimb.

Funda? big grin