| Maftei_Flavius_1999 a întrebat:

Cant de ceva timp la contrabass si fratele meu la chitara intr-o orchestra. Ce fel de boxe ar trebui sa imi i. Au (pasive sau active) ca sa pot pot pune microfoane la solisti si instrumentist adica cu tot cu statie. Daca vreti imi puteti da si exemple de boxe, bugetu e nelimitata. Mersi mult tuturor.

1 răspuns:
| BateAlin a răspuns:

Pentru contrabas in caz ca nu ai doza, iti poti lua de la David Gage The Realis Copperhead...
si sa ai si un prea-amp la tine...
in manualul dozei scrie ca nu-ti trebuie dar e bine sa-l ai pentru orice eventualitate.