| anonim_4396 a întrebat:

de ce Jessie J s-a tuns cheala?

8 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Totul a fost facut pentru o actiune caritabila. Banii stransi cu ajutorul lui Jessie vor merge la o fundatie care ajuta victimele abuzului sexual si agresiunii fizice.

| mona a răspuns:

Sa fie in centrul atentiei

| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Pentru o cauza umanitara.
Eu zic ca are un suflet bun ca a facut acest sacrifiu.

| valentingb a răspuns:

Ca sa faca o groaza de bani. Stii cati bani scoate ea prin publicitatea asta? Saci intregi. Au mai fost si altele inaintea ei, cum sunt Charlize Theron, Natalie Portman, Demi Moore. Unele au facut asta pentru roluri, altele pentru scopuri caritabile, altele pentru a arata ca o femeie e frumoasa oricum (Demi Moore). Asa ca orice actiune caritabila e o mare ocazie de a face bani si renume.

| Piiiiiiika a răspuns:

Buna.

Si-a donat parul. straight face
Pentru o cauza nobila.

| HoneyCocaineee a răspuns:

Si-a donat parul..respect.zic eu

| oly1234 a răspuns:

Pentru o actiune cartitabila.Cred ca nici o alta vedeta nu ar face asta.

| AliKilljoy a răspuns:

Pentru o actiune caritabila.