| Andr33 a întrebat:

E adevarat ca Hannah Montana s-a tuns cheala :o

Răspuns Câştigător
| sTeFaN. a răspuns:

Dmonik iti raspund ...Si lui miley cyrus i s-a ars parul deoarece Hannah si miley e aceiasi persoana

66 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Wow! Doamne, bine ca ne-ai informat. Sa stii ca nici n-as fi putut sa dorm la noapte daca nu aflam duda asta!

| Cryssy a răspuns:

Nu... oricum nu ma intereseaza. oh go on

| Pho3nix a răspuns:

Mai iesi afara din casa si las-o pe Hannah, ca prostii sunt din ce in ce mai multi pe zi ce trece.happy

| Gabry a răspuns:

Nu cred.
Dar daca s-ar tunde cheala, s-ar potrivi cu personalitatea!laughing

| asya a răspuns:

:O:O:OAoleo...vine sfarsitul lumii mai repede...si eu care credeam ca mai am timp sa fac una alta pana in 2012!
laughing

| adrianhasde a răspuns:

Nu s-a tuns ea cheala, ci aparatul de tuns a facut-o cheala ca sa radieze pe intuneric.

| Instinkt a răspuns:

E adevarat ca unii oamani sunt mai prosti pe zi ce trece
in primul rand o cheama miley cirus
in al doilea rand numai credeti toate prostiile

| mada12 a răspuns:

Hannah Montana?laughinglaughing Heloo...aici se vorbeste despre persoane realelaughing nu despre desene animatehappy Poate doreai sa zici Miley Cyrus...si raspunsul este NU...nu ar face asa ceva... din cate o cunosc eu...si nu mai tot banuiti atatea despre ea ca nu e cum zic ziarelewinking

| DanutzzaMaria99 a răspuns:

1.Nu s-a tuns.
2. o cheama miley cyrus.
3.Nu stiu de ce te intereseaza. Poate ei i place sa fie cheala. Ce ai tu cu biata fata?

| Snicker a răspuns:

Si daca s-ar fi tuns, crezi ca nu aparea poze cu ea tunsa cheala? sau acum ar fi avut parul mai scurt, nu lung pana la fund...si ce minte are de s-ar tunde cheala?

Poate doar Hannah Montana in film si-si ascunde chelia sub perucarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ea e cheala de la mama natura, asa s-a nascult. N-ui creste par deloc si poarta peruca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ceea ce ai vazut tu atat de ''limpede''era creierul. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am aflat acum o stire calda... zice ca nu s-a tuns zero, ci pur si simplu i-a luat foc parul in timpul unor filmari!
Ce-i mai tragic, este ca si lui miley cyrus i s-a intamplat acelasi lucru! Cum e posibil, imi poate raspunde cineva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si dupa ce s-a tuns s-a vopsit verde!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haha. ai pana in 9 ani nu?laughing
get a life! childhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Ce nu face omul pentru bani...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Terminati cu prostiile miley/hannah nu s-a tuns cheala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai tu cum sa se tunda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floorDe curiozitate, cati ani ai?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah este cheala acesta este id meu si o sa va dau o poza cu ea cheala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah si Miely sunt aceeasi persoana Miley nu s-a tuns la chelie sa stii.Asta iti zictongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat, ai vazut-o tu in poze s-au ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu de sigur...Hannah e cea mai frumoasa de la disney channel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah nu s-a tuns cheal ca doar am poze cu ia si in toate este cu parul pe cap cine a nascocit as poveste este un fraier

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannha nu este cheale este chiar tare o acmir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oo. doamne. idiotenii
cum
mai sa se tunda
miley cyrus
CHEALA laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e o prostie in primul rand ar fi aparut stiri, poze, paparazzi ar fi vazut-o, in al doilea rand Miley stie foarte bine ce inseamna imaginea si in al treilea rand nu ar fi lasat-o taicasu. A si oricum acum se poarta parul scurt si se purta si ea il tinea lung, deci tine la parul ei. Si nu poarta peruca prostilor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da