| karrry9999 a întrebat:

Ce var facee parintii voi daca var prinde fumand?(P.S.pe o fata au tuns-o cheala)

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

M-ar certa, apoi daca as fi ajuns intr-un hal de nu as putea sa le las ar intelege.De ce? Ca nu pot judeca ceva ce fac ei in nestire.

Dar nu se pune problema de asa ceva, de obicei incep sa tusesc cand dau de fum de tigara si chiar n-am niciun interes sa'mi distrug plamanii de acum.

| Bubbchac a răspuns:

Ce ar face... pai, cred ca daca la o anumita varsta [ 20, 21, 22 de ani ] m'ar prinde fumand [ dar nu este cazul ], nu cred ca mi'ar zice ceva. Daca m'ar prinde acum, cu siguranta m'ar certa [ dar din nou, nu este cazul ]. Cat de tuns cheala, ori ea avea 11 ani si era fata de strada, ori parinti sunt prea handicapatii.hee hee Bye bye! kiss

| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a răspuns:

M-ar certa.
Wow.straight face
Au exagerat angry
Saraca fata.straight face
Fundabatting eyelashes

| sweetyangel a răspuns:

=]]]=]]]=]]]=]]]]]

Poi miar tine predica...Adica mama ca tata ma ia la misto.Imi da cateodata tigari,si eu nu le suporta si fac urat dar totusi nu ar iesi mare scandal, adica app deloc, doar mama cat ar avea ceva de comentat

| Serafir a răspuns:

laughingia crescut parul la loc? nu fuma daca nu te-ai apucat nu pierzi nimic, eu nu ma pot lasa sad, nu esti mia grozava daca fumezi esti doar mai bolnava si cu mai putini bani in buzunar

| denisa2803 a răspuns:

laughingMie nu mi-ar face nimicthinking mama mi-a spus ca daca vreau sa fumez e treaba mea, ca eu imi distrug sanatatea.

| draculainpersoana a răspuns:

Poi cred ca mi-ar bagao pe gat aprinsa si mi-ar tine o morala de toata frumusetea (dar nu as fuma niciodat tati fumeaza de la 16 ani si acum nu se poate lasa este ca un drog pentru el, eu nici n suport fumu de tigara sa mai fumez nici atat )

| MyLoLiPoP a răspuns:

Poi asta e Fumezi Fumezi Depinde si de firea parintilor sa nu fie dusi(Nebuni)

| uffye a răspuns:

Un scandal monstru pentru inceput.laughing dupa ce se linistesc apele.o discutie serioasa pe acea tema tongue

| adb a răspuns:

Mama stie ca fumez de 2 ani si deocamdata nu s-a bagat in parul meu°_^