| Emma_Bogza_1998 a întrebat:

de curând am început sa fac mici cover-uri pe tiktok apoi se le urc și pe platforma YouTube. Cum as putea face ca ele sa devina virale? As vrea sa aflu părerea oamenilor daca este okay sau sa o las balta! Mulțumesc frumos iar dacă vrei sa vezi ceea ce fac și sa îmi spui părerea ta sunt aici ❤️

1 răspuns:
| marinescub701 a răspuns:

Poti folosi cuvinte cautate des in titlu, cred ca gasesti liste de acest gen pe google, e un truc folosit si de site-urile de stiri. Daca ai content bun si iti faci reclama (pe social media), ar putea deveni virale.