| TeoriaLuiPytagora a întrebat:

De la o vreme nu mai merge sunetul in boxe. am 2 boxe si nu se mai aude nimic in niciuna. Cand dau la Realtek HD Audio Manager imi arata imaginea aia cu un calculator boxe... si in dreapta la Analog apare niste mici imagini cu boxe microfon la boxe scrie SPEAKER OUT. poate fi din cauza aia. am incercat sa il activez dar nu stiu cum. Va rog ajutati-ma big grinbig grinbig grin... Va multumesc!

1 răspuns:
| Deenniissa a răspuns:

Si eu am mai patit, incearca sa intrii la contro panel si acolo la seviciile audio, si sa le dai volum maxim la toate, dupa care sa stingi boxele si sa le lasi cateva minute, dupa care sa le aprinzi din nou, si (inainte sa dai drumul la ceva care sa se auda) sa dai un mic restart la comp si vor fi toate bune si frumoase ca la inceput. Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos.Pwp si bafta in continuare:*