| Anonimustotalus a întrebat:

De un timp am observat ca atunci cand ascult muzica o parte a melodiei(ghitara de exemplu) vine printr-o casca si celalta(vocea) din cealalta. Cum as putea sa fac sa vina amandoua partile prin ambele casti?

3 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Schimba din regimul "stereo" in regimul "mono". Dar majoritatea folosesc regimul "stereo" ca e mai placut de ascultat.

| MaskOfSanity a răspuns:

Bravo mă.
Interesant că ăştia se străduiesc să facă sunetul cât mai apropiat de realitate, în stereofonie şi pe tine te deranjează.Te-ai născut cu două urechi. Foloseşte-le, pentru că ai capacitatea de a auzi sunete distincte în fiecare dintre ele. Alte întrebări idioate mai ai?

| adelinabianca a răspuns:

Eu zic sa asculti stero...e mult mai bun...