| sweetys a întrebat:

De ce la unele videoclipuri vocea o aud intr-o casca si muzica in amblele sau in cealalta casca? S.a intamplat de mai multe ori si chiar daca schimb castile la fel se aude. Sau daca sunt mai multe voci unele le aud intr-o casca si restul in cealalta, la fel s-a mai intamplat si la melodii, gen unele sunete se auda in una din casti, iar celelalte nu. Nu inteleg cum vine chestia asta. Vreau un raspuns logic fara mistouri.

1 răspuns:
| Miksha a răspuns:

Salut! Poti sa imi dai niste link-uri de la videoclipurile la care ai intampinat aceste probleme ( cu tot cu minutul la care se intampla)?

Eu cred ca este din cauza videoclipului, unii youtuberi folosesc mai multe microfoane (in special cei ASMR) pentru a putea face sunetul sa se auda numai intr-o casca sau in cealalta.