| anonim_4396 a întrebat:

Exista un remix la melodia "Pic pic" de la Voltaj, ce il da pe kiss fm, are si putin de dubstep in el, dar nu stiu al cui este remix-ul. L-am auzit la editiile: Partydul Kiss Fm, si la Summer Kiss zilele astea. Daca stiti cumva al cui este remixul va rog sa-mi spuneti! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Didi908 a răspuns:

Buna! Cumva e asta:
http://www.youtube.com/watch?v=tFNMV95QZfA
Alta nu stiu, daca nu te-am ajutat poti cauta pe site-ul lor sau poti intreba pe Facebook pe pagina lor. :)
O seara buna!:*

| heddy10 a răspuns (pentru Didi908):

Mersi mult!:*:*

4 răspunsuri:
| Matt24 a răspuns:

Cauta-l in playlistul lor sau trimite-le un mail si intreaba-i

| MCG a răspuns:

Il gasesti pe kissfm.ro la playlist si scrie si al cui ewinking