| SebiWEEEEEED a întrebat:

Imi puteti spune o trupa de rock care incepe cu M si se termina cu T? Profesoara noastra de chimie o are si vreau sa o gasesc pentru ca ea o da la sfarsitul clasei happy si vreau sa o gasesc rapid FUNDA.

2 răspunsuri:
| Ragnarøk a răspuns:

Http://www.metalhead.ro/trupe/m/

Mi-e imposibil sa-ti identific trupa din vaga descriere pe care mi-ai dat-o. Cauta in lista aia.

| Ragnarøk a răspuns:

In regulamentul site-ului specifica destul de clar sa nu pui intrebari ce necesita interventia mamei omida. Daca nu te poti conforma, iti sugerez sa apelezi la un site de citit in astre.