| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste melodii gen Cheloo-unde visele se termina sau fii pregatit-parazitii?

Răspuns Câştigător
| TheRealFantasy a răspuns:

Ahh... ok, scuze atunci, altele la fel nu cred ca stiu.

Ai putea sa cauti de pe la C.I.A., B.U.G., Codul penal, dar au alt stil putin, doar unele melodii au similaritate ca versuri.

2 răspunsuri:
| TheRealFantasy a răspuns:

Albumul Celcareuraste scos separat de Cheloo. In special Pericol, Inoata sau mori, Timp pentru mine si Cand ma ia flama.
Tot de la ei Slalom printre cretini, daca nu il stii nu poti spune ca ai ascultat Parazitii. Concentrati in metropole, La limita penibilului, Mesaj pentru Europa, Slalom printre cretini, Vreau sa va doara, etc. etc.

| TPUşiUPT1 a răspuns (pentru TheRealFantasy):

Am dat 2 exemple de la parazitii dar ma asteptam la un raspuns cu alte piese, nu cele de la Cheloo, Ombladon.
Le stiu pe toate de mai sus.

| TheRealFantasy a răspuns (pentru TPUşiUPT1):

Ahh... ok, scuze atunci, altele la fel nu cred ca stiu.

Ai putea sa cauti de pe la C.I.A., B.U.G., Codul penal, dar au alt stil putin, doar unele melodii au similaritate ca versuri.